روش آسان استفاده از GTM و بررسی آن

اینبار با بررسی روش آسان استفاده از GTM که یک نوع انقلاب در شیوه پیاده‌سازی اسکریپت و تگ در وبسایت‌ها به شمار می‌رود، با شما هستیم.

روش آسان استفاده از GTM و بررسی آن

توجه داشته باشید، برای اینکه بتوانید سایت خود را در یک سطح بسیار عالی از رعایت اصول سئو؛ برای بالا آمدن در موتورهای جست و جو قرار دهید، باید همواره موضوعات و تغییراتی که در ساختار و بدنه جست‌وجوگرها داده می‌شود را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در مسیر کاری خود به کارگیری نمایید.

روش آسان استفاده از GTM

علاقه‌مندان به سایت آسان‌سئو، در اینجا با معرفی پنج روش آسان استفاده از GTM با شما خواهیم بود، این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید داشبورد تجزیه و تحلیل، نتایج جست‌وجوگر و برنامه‌های اتوماسیون بازاریابی خود را بهبود بخشیده و در نظر داشته باشید که تمامی این موضوعات سبب رشد شما خواهد شد.

روش اول، بهبود بخشیدن به دقت اطلاعاتی داده‌های سایت

بازاریابان اکثرا نیاز دارند تا انواع مختلف ترافیک‌های نه چندان مهم را به وسیله Google Analytics شناسایی و از بین ببرند؛ تا کارآیی سایت بالا برود. ویژگی Google Analytics تعداد فیلترها را 100 محدود خواهد کرد. اگر شما تمایل به مسدود کردن تعداد زیادی از IP را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به وسیله GTM کارتان را به انجام برسانید.

روش آسان استفاده از GTM

روش دوم، ایجاد داده‌های ساختاری

دومین روش آسان استفاده از GTM ایجاد داده‌های ساختاری هستند، در حقیقت داده‌های ساختاری یک راه اصلی برای بهبود نتایج جست‌وجو آلی هستند. اینکار برای بازاریابان زیاد مناسب نبوده و شاید برایشان مشکل‌ساز شود. به نظر می‌آید که مدیر گوگل تسهیلات را برای غیر برنامه‌نویسان آسان‌تر کرده تا اطلاعات ساختاری را در هر صفحه‌ای از یک وبسایت بتوانند به اجرا درآورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این مورد، به قسمت نحوه اضافه‌کردن نشانه طرح به وبسایت خود با استفاده از مدیریت برچسب گوگل وارد شوید.

روش سوم، اطمینان از نمایه‌سازی دقیق

با استفاده از مدیریت برچسب گوگل قادر خواهیم بود تا با استفاده از متغیرهای URL، هرگونه پارامتر اضافی ایجاد شده را حذف و سپس با ایجاد یک تگ HTML سفارشی با کد جاوا اسکریپت می‌توان تگ‌های کانون خود ارجاع را در قسمت صفحه وارد کنیم.

روش آسان استفاده از GTM

این موضوع تضمین‌کننده آن است که بدون تنوع، یک URL به جز موارد پیش‌فرض در گوگل نمایه شده است. شما قادر خواهید بود تا از همان منطق برای وارد کردن برچسب‌های سوئیچینگ موبایل استفاده نمایید اگر وبسایت شما از یک زیردامنه تلفن همراه استفاده می‌کند.

روش چهارم، واردات پارامترهای اتوماسیون بازاریابی

یک روش آسان استفاده از GTM استفاده از پارامترهای موجود در اتوماسیون بازاریابی خواهد بود. اکثر شرکت‌ها به دنبال این روش برای جمع‌آوری اطلاعات و پیشبرد کارهایشان هستند و با مدیریت گوگل تگ، شما به راحتی خواهید توانست کار را به انجام برسانید. جالب است بدانید مدیر گوگل با استفاده از متغیرهای ساخته شده در کوکی اول شخص و پارامترهای دیگر، شماره گواهینامه اسناد را به Google Analytics منتقل نماید.

روش آسان استفاده از GTM

روش پنجم، درک رفتار وبسایت

شما با مدیریت برچسب خواهید توانست رفتار کاربر، اقدامات و رویدادها را مورد ردیابی و بررسی قرار دهید. حوادثی که به صورت خودکار پیش خواهند آمد نیز می‌توانند آهنگ‌ و فرم‌ها ارسال شده را ملاحظه نمایند. این کارها برای کمک به بازاریابان و ایجاد تعامل ضروری است.

مزایای GMT

همانطور که مشاهده کردید، پنج روش آسان استفاده از GTM را برای شما شرح دادیم. آیا شما از منابع فنی محدود شرکت خود رضایت دارید؟ آیا شما از توسعه‌دهندگان وب این انتظار را دارید که هر کاری را که برای بهبود نتایج بازاریابی نیاز است انجام دهند؟

روش آسان استفاده از GTM

کنترل سرنوشتتان را خودتان به دست گرفته و یاد بگیرید که چگونه از مدیریت برچسب گوگل استفاده نمایید. استفاده از یک ویژگی GTM می‌تواند تجربه بسیار مناسبی برای یک بازاریاب فعال در زمینه دیجیتال باشد.

منبع: https://www.asanseo.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.