سوالات متداول بهینه سازی

گاهی پیش می آید که برای سئو کردن سایت خود سوالاتی در ذهن شما بوجود آمده باشد. در لیست زیر برخی سوالات متداول را برای شما پاسخ داده ایم.

ممکن است برای شما مشتریان عزیز “آسان سئو” سوالاتی پیش بیاید که پیدا کردن پاسخی مناسب برایشان دشوار باشد. به همین دلیل در زیر یک سری سوالات رایج را برای شما گرد آورده ایم تا با مطالعه دقیق آنها به سوالات بی پاسختان پاسخ دهید.

سوالات متداول
سوالات آسان سئو

 

برخی سوالات متداول شما از آسان سئو

 

بهینه سازی سایت برای چه منظور است؟
حتمن برای شما پیش آمده که موقع جستجو در گوگل سایتی را نسبت به سایت دیگر در رتبه بالاتری دیده باشید. این سایت در واقع همان قوانین بهینه سازی را بهتر رعایت کرده است. بهینه سازی سایت باعث می شود رتبه سایت شما در گوگل بالا رفته و به صفحه اول گوگل وارد شوید. وقتی به صفحه اول گوگل وارد شوید در نتیجه افرادی که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می کند،وبسایت شما را دیده و وارد سایت شما می شوند. این کار یعنی افزایش بازدید سایت شما.درنتیجه محصول شما بیشتر فروخته شده و یا خدمات شما مشتری بیشتری خواهد داشت.

 

برای بهینه سازی سایت چه کار هایی باید انجام گردد؟
شما همواره می بایست دانش مربوط به تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت را بالا برده و خود را منطبق با الگوریتم های جدید گوگل و سایر موتورهای جستجو بروز کنید. این دانش شامل انتخاب کلمات خوب ، عناوین و محتوی خوب از کالا و خدمات شما در وب سایت می شود. همچنین توجه داشته باشید وب سایت شما دارای اشکال و خطا نباشد. از سرورهای معتبر نسبت به تهیه هاست اقدام نمائید. تکنیک های افزایش لود صفحه سایت را رعایت کنید. در صورتی که وقت کافی برای موارد فوق را ندارید با یک کارشناس سئو مجرب مشاوره نمائید تا ایشان کنترل امور مربوطه را به دست گرفته و رتبه سایت شما را ارتقاء ببخشند.

 

کسب نتایج خوب در گوگل چقدر زمان می برد؟
ابتدا باید خاطر نشان کنیم که برای این منظور باید صبر داشته باشید چون بعضی مسایل نیاز به زمان دارد تا گوگل متوجه تغییرات گردد. همچنین موضوع زمان به پارامترهای زیادی بستگی دارد: نظیر نوع زمینه کاری شما، میزان رقابت، بررسی سایت شما از نظر کد نویسی و محتوی و …

 

هزینه افزایش رتبه سایت و بهینه سازی و سئو سایت چقدر ه؟
هیچ سئوکاری نمی تواند قیمت دقیق برای سئو کردن سایت شما تعیین کند. چرا که همانطور که در سوال قبل اشاره شد، معیارهای زیادی برای این منظور ملاک هست مانند: تعداد رقبا، میزان استفاده رقبا از تکنیک های سئو، تعداد سرچ روزانه کلمات کلیدی وب سایت شما و… پس باز هم این نکته نیاز به بررسی و آنالیز دقیق وب سایت شما دارد.

 

آیا راه دیگری هم برای آمدن به صفحه اول گوگل موجوده؟

بله! استفاده از تبلیغ در گوگل! ولی باید در نظر گرفت که این هزینه به دلار پرداخت می شود. شاید این قضیه برای وبسایت های خارجی که به دلار پول در می آورند به صرفه باشد اما برای ما که به ریال پول در می آوریم شاید به صرفه نباشد. به طور معمول هزینه ای بین ۶۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار در ماه نیاز است! که در سال هزینه بسیار زیادی می شود.

 

آیا بهینه سازی سایت به صورت مادام العمر می باشد؟
خیر اما اگر رقیبان شما همواره درحال استفاده از تکنیک های جدید تر نباشند شما همچنان در صدر خواهید ماند. توجه داشته باشید که در دنیای وب هر روزه علم سئو در حال رشد بوده و بسیاری با صرف هزینه های بیشتر نسبت به این موضوع سعی در کسب رتبه های بهتر نیز دارند.

 

اگر فک می کنید سوالات متداول پاسخ مربوطه را برای شما به دنبال نداشت از طریق فرم تماس با ما می توانید سوال خود را مطرح نمایئد. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.