نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت با اتصال به وردپرس

در ادامه به آموزش نحوه نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت با اتصال آن به وردپرس به سادگی کپی کردن کد درونی‌ آن‌ها می‌پردازیم.

نمایش تصاویر اینستاگرام

نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت وردپرسی

اینستاگرام امروزه به عنوان محبوب‌ترین بستر به اشتراک گذاری تصاویر به حساب می‌آید و بسیاری از عکس‌های داغ و مهم را می‌توان در آن یافت که ممکن است نیاز باشد این تصاویر ار در سایت خود نشان دهید. اما با توجه به عدم امکان ذخیره مستقیم و یا آدرس دهی به تصاویر اینستاگرام و یا کمبود فضا، می‌توان با استفاده از کد اختصاصی هر پست برای نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت‌ها استفاده نمود که در این آموزش به نحوه قرار دادن و نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس می‌پردازیم.

آدرس یکتا پست/تصویر اینستاگرام را بدست آورید

در اولین مرحله نیاز است تا به تصویر اینستاگرام مورد نظر خود مراجعه نمایید. اگر این کار را در نسخه موبایلی نرم‌افزار انجام می‌دهید؛ پس از مراجعه به صفحه تصویر موردنظر با کلیک بر نشانه سه نقطه «»، گزینه Copy Share URL را انتخاب نمایید. با این کار، پیوند یکتا تصویر در کلیپ بورد گوشی شما کپی خواهد شد که از آن جا که ادامه کار را بایستی با کامپیوتر انجام دهید؛ کد کپی شده را با ایمیل یا از طریق یک نرم افزار پیام رسان مانند تلگرام به کامپیوتر ارسال نمایید.

اما اگر در سایت Instagram.com تصویر خود را یافته‌اید؛ آدرس پیوند یکتا تصویر را در نوار آدرس مروگر همانند تصویر فوق کپی کنید.

افزودن پست و نمایش تصویر اینستاگرام در سایت

نمایش تصاویر اینستاگرام

اکنون که آدرس پیوند یکتا تصویر اینستاگرام را بدست آورده‌اید؛ به آسانی با مراجعه به بخش پیشخوان وردپرس سایت خود، در یک برگه یا پست جدید و یا از قبل آماده شده، وارد بخش ویرایشگر آن شوید.

در نقطه ای که می‌خواهید تصویر را قرار دهید برای یک بار دکمه Enter را زده و یک خط فاصله ایجاد کنید.

اکنون لینک از قبل کپی شده را پیست کرده و مجددا دکمه Enter را فشار دهید. وردپرس به طور خودکار با تشخیص لینک، تصویر اینستاگرام را نمایش واهد داد که اکنون می‌توانید با انتشار و یا بروزرسانی پست و یا برگه خود در وردپرس، آن را در سایت نمایان کنید.

حتما بخوانید: مزایا و معایب خرید فالوور شبکه های اجتماعی اینستاگرام و…

درون ریزی تصویر اینستاگرام در وردپرس به صورت دستی

اینستاگرام همچنین امکان درون ریزی تصاویر را در سایت‌ها فراهم نموده که این کار کنترل بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد و در صورت عملی نبودن روش قبل، به کار می‌آید.

برای این کار مجددا به پیدا کردن صفحه تصویر نیاز دارید اما در مورد درون ریزی، تنها می‌توان از نسخه وب اینستاگرام استفاده کرد و این کار در نسخه موبایلی عملی نیست.

همانند روش قبل به صفحه تصویر مورد نظر مراجعه نمایید اما اینبار به جای کپی آدرس صفحه با کلیک بر روی نشان «»، گزینه Embed را انتخاب کنید.

در این مرحله، اینستاگرام کد قراردهی تصویر را در اختیارتان می‌گذارد که می‌توانید آن را کپی کنید. اگر می‌خواهید کپشن و توضیحات پست نمایش داده نشود می‌توانید با غیر فعال کردن باکس Include caption، توضیجات را از ان حذف نموده و سپس کد را کپی نمایید.

هم اکنون مانند مرحله قبل همچنان می‌توانید این کد را به یک صفحه یا برگه جدید و یا از پیش ساخته شده اضافه نمایید با این تفاوت که برای پیست کردن این کد، بایستی آن را در حالت متن ساده و کد HTML در زبانه «متن» بدل از «دیداری» قرار دهید. برای این کار با کلیک بر روی زبانه متن، با پیدا کردن مکان مناسب دوبار دکمه Enter را فشار دهید تا فضای خالی برای تصویر فراهم شود و سپس کد کپی شده را جای گذاری کنید.

با این کار کد طولانی به بخش ساختاری پست و یا صفحه اضافه خواهد شد اما اگر مجددا به زبانه «دیداری» بازگردید؛ تصویر خود را به سادگی خواهید دید. اگر به جای تصویر یک محدوده خاکستری را مشاهده کردید؛ نگران نباشید تصویر به درستی در سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.

پس از قرار دادن کد، پست یا صفحه خود را منتشر و یا بروزرسانی کنید تا مراحل نمایش تصویر اینستاگرام در سایت وردپرسی را به پایان برسانید.

منبع: https://www.asanseo.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.