خرید رپورتاژ آگهی و اهمیت آن در سئو off page

خرید و درج رپورتاژ آگهی در سایت های دارای بازدید

این روزها هر کارشناس سئو یا سئو کار برای بخشی از توسعه سئو خارجی (Seo Off page) سایتهای تحت پوشش خود، به خرید رپورتاژ آگهی روی می آورد. رپورتاژ آگهی ها فضایی هستند که شما توسط یک صفحه از سایت دیگر نسبت به معرفی محصولات و خدمات یا معرفی مقالات سایت خود اقدام می نمائید و ضمن معرفی صفحات سایت خود می توانید چند بک لینک نیز در لابه لای متن رپورتاژ قرار دهید تا خزنده های موتورهای جستجو را ترغیب کند با دنبال کردن آن بک لینک، به مقاله اصلی یا منبع رپورتاژ آگهی که در سایت شما قرار دارد، ارزش و رتبه بهتری بدهند و از این رو در نتایج موتورهای جستجو رتبه های بالاتری کسب نمائید.

خرید رپورتاژ

آیا خرید رپورتاژ آگهی برای سئو ضروری است؟

پاسخ به این پرسش مثبت است. از آنجا که سایتهای دارای بازدید و ورودی از طریق گوگل، درج رپورتاژ آگهی رایگان قبول نمی کنند شما ناچار هستید با مدیران این نوع سایتها مذاکره نمائید تا ضمن تعیین قیمت رپورتاژ، متن یا محتوی رپیورتاژ آگهی شما را در سایت خود قرار دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه قدرت دامنه یا پیج اتوریتی سایت میزبان (سایتی که می خواهید بر روی آن خرید رپورتاژ انجام دهید) بالاتر باشد برای صفحات سایت شما نتایج مطلوب تری به همراه خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است بدانید خرید رپورتاژ از سایتهای گوناگون تنها یکی از روش های سئو خارجی است پس شما در کنار رپورتاژ آگهی باید موارد دیگر را برای ارتقاء سئو سایت خود را نیز در نظر داشته باشید مثل انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی من جمله گوگل پلاس، فیسبوک، دایرکتوری های معروف که سایتهای مرتبط با موضوعات مشابه سایت شما را دسته بندی می کنند، وبلاک ها، انجمن ها و تالارهای گفتگو و … ما در یک مقاله مجزا آنچه درمورد سئو خارجی بدانید را در سایت قرار داده ایم. به دقت مطالعه فرمائید تا حرفه ای تر عمل کنید و بهتر نتیجه بگیرید.

بر روی چه سایت هایی خرید رپورتاژ آگهی مناسب است؟

همان طور که در بالا متذکر شدیم خرید رپورتاژ خوب است اما از کجا و به چه صورت خود به تنهایی جای بحث دارد. بعنوان مثال اگر سایت شما فعالیت در زمینه آشپزی فعالیت دارد، بهتر است در سایت فناوری اطلاعات فعالیت می کند رپورتاژ آگهی درج نکنید چون این دوتا هیچ ارتباطی به هم ندارند. می بایست ابتدا سایت هایی را هدف قرار دهید که مرتبط با موضوع فعالیت سایت شما باشند. هرچه سایت مورد نظر مرتبط تر باشد برای شما نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت. بعنوان مثال اگر سایت شما در زمینه گردشگری فعالیت دارد، سراغ سایتهایی بروید که حداقل یک میزان قابل توجهی از ورودی های کاربر ان آن از طریق گوگل به خاطر مطالب مرتبط با گردشگری و توریسم باشد. یا دسته ای با موضوعات مخصوص سفر و گردش داشته باشند. به اینصورت هم مخاطبان آن سایت را مورد هدف قرار داده اید و هم خزنده های موتورهای جستجو. چون به هر حال اگر مخاطبی در حال مطالعه مقاله ای در باره موضوعی خاص گردشگری باشد. اگر قسمتی از سایت مقاله ای مرتبط با این موضوع به چشم اش بخورد ممکن است سراغ آن نیز برود حال مقاله مورد نظر می تواند رپورتاژ آگهی باشد یا یک متن تخصصی مرتبط با صنعت توریسم.

خرید رپورتاژ خبری از سایت های خبرگزاری چه تاثیری دارد؟

سایت های خبری به دلیل ازدحام مطالب و مخاطبان مختلف می تواند بستری مناسب برای خرید رپورتاژ باشد. اما نه هر رپورتاژی، شما می بایست رپورتاژ آگهی خود را در غالب یک خبر انعکاس دهید و در بین متن آن کلمات مهم که قصد دارید توسط آن به سایت شما هداست شوند را لینک سازی کنید. رپورتاژ آگهی خود درواقع یک خبر محسوب می شود اما در مواردی قصد اطلاع دادن به مخاطبان در قالب یک مسائله آموزشی می تواند عمل کند. پس در سایت های خبری طوری رپورتاژ آگهی درج کنید که انگار قصد معرفی سایت و خدمات خود را دارید اینطوری نتایح مطلوب تری خواهید کرفت و در پایان حتما از عناوین جذاب استفاده نمائید چرا که یک سایت خبری مطالب اش خیلی زود ایندکس می شود و ممکن است میزان ورودی های آن سایت از کلمات مرتبط با موضوع رپورتاژ آگهی شما باشد که این یک برگ برنده برای شما خواهد بود

بهترین میزان تعداد بک لینک در رپرتاژ آگهی برای نتیجه بهتر

خرید رپورتاژ

شاید ذکر این نکته بسیار مهم باشد که چه تعداد بک لینک در متن رپورتاژ آگهی خود قرار دهید؟ بسیاری از وب مستران فروشنده رپورتاژ آگهی به این موضوع اهمیت نمی دهند که میزان لینک سازی شما چقدر است؟ یا از طرفی بعضی یه دلیل آگاه نبودن از این موضوع! لینک های خروجی رپورتاژ شما را بیشتر می کنند تا شاید شما خوشحال تر شوید ولی درواقع نتیجه برعکس است. به هنگام خرید رپورتاژ آگهی حتما دقت داشته باشید که لینک سازی اضافی نتایج بهتر را به دنبال نخواهد داشت. بهترین تعداد بک لینک در یک رپورتاژ آگهی بین 2 تا 4 بک لینک می باشد آن هم لینک سازی درست یعنی با کلمات کاملا هدفمند و مرتبط به مقاله اصلی در سایت شما.

مدت زمان تاثیر خرید رپورتاژ آگهی

اگر جزء آن دسته از سئوکاران یا وب مسترانی هستید که انتظار دارید بلافاصله بعد از خرید رپورتاژ رتبه مقالات شما در گوگل ارتقاء یابد سخت در اشتباه هستید. چون خرید رپورتاژ آگهی حتی از سایتهای بسیار قدر هم تاثیر آنی بر رتبه شما نخواهد داشت. حتمن می بایست زمان و برنامه ریزی خود را کنترل کنید. برای موتورهای جستجو مهم است که یک مقاله طی بازه زمانی طبیعی رشد رتبه یک مقاله اتقاق افتد. در واقع رپرتاژ ها از مدت زمان درج تا مرحله ایندکس و تاثیر پذیری ان می تواند گاهی تا چند ماه طول بکشد. پس صبر پیشه کنید و نگران نباشید اگر تعداد رپرتاژ ها به صورت منظم و دقیق و تنظیم درست کلمات کلیدی در سایتهای میزبان درج شده باشند کم کم تاثیر خود را بر روی سئو وب سایت شما خواهند گذاشت. و در پایان قدرت دامنه شما نیز مهم است چرا که گاهی یک دامنه به دلیل دارا بودن شرایط، قدمت ، مقالات خوب و منحصر به فرد زودتر از دیگری تاثیر می پذیرید.

بک لینک فالو یا نوفالو؟ Follow or Nofollow

اساسا رپورتاژ آگهی زمانی روی سئو سایت شما تاثیر خواهد داشت که لینک سازی ها به صورت مستقیم یا فالو باشد. چرا که همین نکته ساده به روبات های گوگل و سایر موتورهای جستجو اعلام می کند که آن لینک را دنبال کنند یا خیر؟ و در صورت دنبال شدن لینک شماست که رتبه صفحه شما ارزش بیشتری پیدا می کند. لینک های نوفالو صرفا به بازدید سایت شما کمک می کند آن هم در صورتی که کاربر متوجه کلمات مهم و لینک سازی شده شود و کنجکاو باشد بیشتر در باره آن کلمات بداند.

پیشنهاد خرید رپورتاژ آگهی توسط آسان سئو

تیم آسان سئو نیز تعدادی از وب سایتهای تحت پوشش خود را جهت درج رپورتاژ آگهی به شما معرفی می نماید. وب مستران و همکاران عزیز می توانند نسبت به زمینه کاری خود، سایت های مورد نظر مرتبط مورد نظر را انتخاب نمایند و سفارش دهند تا در اسرع وقت رپورتاژ آگهی شما در این سایتها قرار گیرد. به امید پیشرفت هرچه بهتر سایتهای همه حرفه ای ها. با ما در تماس باشید..

برای آگاهی از تعرفه رپورتاژ آگهی و درج بک لینک در لیست سایتهای ما به بخش خرید بک لینک را مراجعه نمائید.

source: https://asanseo.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.